SYSTRA UCZESTNIKIEM InnoTrans - NAJWIĘKSZYCH NA ŚWIECIE TARGACH PRZEMYSŁU KOLEJOWEGO

30/07/2014

Na 93 000m ² hali będzie można zobaczyć 2 500 wystawców z 140 krajów. Liczne nowe wynalazki i technologie zostaną zaprezentowane na 3500 metrach powierzchni szynowej począwszy od pojazdów budowlanych
i hybryd szynowo-kołowych, przez pojazdy towarowe i lokomotywy,
aż do kompletnych systemów transportu komunikacji podmiejskiej, regionalnej i dalekobieżnej. Dzięki bezpośredniemu połączeniu hal wystawienniczych z siecią szynową berlińskiej komunikacji publicznej wystawa zewnętrzna InnoTrans jest jedynym takim wydarzeniem na skalę światową. Targi te są najważniejszym punktem w kalendarzu dla międzynarodowej społeczności kolejowej. To atrakcyjne wydarzenie branży transportu kolejowego (towarowego i pasażerskiego) odbywa się co dwa lata w Berlinie, ostatnio targi odwiedziło ponad 126 000 osób.

Inżynierowie SYSTRA w dniach 23-26 września będą odpowiadać na pytania odwiedzających. Obecny rok pod hasłem „Przyszłość mobilności” jest idealnym momentem dla prezentacji wiedzy i doświadczenia oraz aktualnych obszarów działalności Systry.

Zapraszamy na spotkanie z naszymi ekspertami na stoisko nr 528, w Hali 5.2 Berlińskiego Centrum Wystawowego, aby dowiedzieć się wszystkiego o najnowszych rozwiązaniach mobilnych Grupy.

Drukuj Wyślij link Do góry