SYSTRA na InnoTrans 2010 !

11/08/2010

SYSTRA weźmie udział w targach InnoTrans, które odbędą się w Berlinie w dniach od 21 do 24 września 2010. Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska nr 243 w hali 2.1.

A w ramach tego wydarzenia przewidzieliśmy między innymi następujące prezentacje:

Nawierzchnia torowa tramwajowa o konstrukcji przepuszczalnej

  • Jest to nowe rozwiązanie opracowane przez naszych specjalistów od układów torowych. Nawierzchnia torowa ułożona na podwalinach nie wymaga wbudowywania betonu między szynami. Jest to rozwiązanie bardziej ekonomiczne, umożliwiające ponadto obsianie nawierzchni trawą bezpośrednio na gruncie i ograniczenie, a nawet zupełne wyeliminowanie nawadniania.

Nasze doświadczenia i praktyczne umiejętności w projektowaniu dworców i stacji

Całokształt naszych projektów kolejowych i komunikacji miejskiej

  • Przedstawimy całokształt naszego dorobku w tej dziedzinie, a więc zarówno projekty budowy linii kolei dużych prędkości realizowane w Chinach, Portugalii i Korei, jak i projekty modernizacji i budowy linii klasycznych w Europie Środkowej i Wschodniej, w Arabii Saudyjskiej, we Francji, a także projekty budowy metra w krajach Bliskiego Wschodu, na Kaukazie, w Indiach, w Londynie, Kopenhadze, Hanoi, Santiago, Algierze i Kairze, oraz projekty linii tramwajowych we Francji, w Afryce Północnej i w Montrealu.

Dowiedz się więcej

Drukuj Wyślij link Do góry