SYSTRA na Targach Publicznych Środków Komunikacji 2010

Targi „Salon Transports Publics” poświęcone europejskiemu sektorowi transportu gromadzą co 2 lata w Paryżu, na terenach wystawowych Porte de Versailles, wszystkich aktorów i głównych graczy sektora komunikacji publicznej i środków zrównoważonego transportu.

26/05/2010

Przez trzy dni, od 8 do 10 czerwca, SYSTRA zaprezentuje 25 projektów, które aktualnie realizuje we Francji w ramach misji Generalnego Projektanta i doradztwa inwestorskiego, w związku z prowadzeniem inwestycji komunikacyjnych miejskich (TCSP – środki komunikacji zbiorowej kursujące na wydzielonym pasie ruchu) i kolejowych. Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska nr J40 i do obejrzenia prezentacji tematycznych.

Kalendarz prezentacji

  • wtorek 8 czerwca, godz. 16-18: Zgodność nowych projektów z normami określającymi dopuszczalny poziom emisji gazów cieplarnianych i ograniczającymi zużycie energii
  • Środa 9 czerwca, godz. 10.30-12.30: Modelowanie ruchu: ankiety, narzędzia i doświadczenia praktyczne
  • środa 9 czerwca, godz. 14-16: Analizy strumieni podróżnych i analizy socjoekonomiczne
  • środa 9 czerwca, godz. 16-18: Węzły przesiadkowe, stacje a zarządzanie strumieniami przechodniów. Zapisz się na sesje prezentacyjne

Konkurs „Trophées de l’Innovation” za innowacyjne rozwiązania w dziedzinie transportu

W ramach prezentacji poświęconej Badaniom i rozwiązaniom innowacyjnym SYSTRA zaprezentuje technologię nawierzchni torowej układanej na podkładzie podłużnym, tzw. „nawierzchni torowej przepuszczalnej”. Ta nowatorska technologia opracowana przez nasz Ośrodek Projektów Torowych w Lyonie, została zgłoszona do konkursu „Trophées de l’Innovation” zorganizowanego pod patronatem ministerstwa ds. zrównoważonego rozwoju. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 8 czerwca o godzinie 17h.

Nowe Talenty sektora Mobilności

W dniu 10 czerwca o godzinie 15, w ramach programu Nowe Talenty Sektora Mobilności, przedstawienie Pani Aurélie Jehanno, kierownika projektu w SYSTRA Conseil, laureatki w kategorii „Młode Talenty”.

Informacje praktyczne

Drukuj Wyślij link Do góry