UDZIAŁ SYSTRY W 60 KONGRESIE MIĘDZYNARODOWEGO ZRZESZENIA ORGANIZACJI ZAJMUJĄCYCH SIĘ TRANSPORTEM PUBLICZNYM W GENEWIE

W tym roku Międzynarodowe Zrzeszenie Organizacji zajmujących się Transportem Publicznym (UITP) odbywa się w dniach 26-30 maja w Genewie, mieście o bogatej historii transportu publicznego, które w 2012 roku świętowało 150 rocznicę oddania najstarszej linii tramwajowej i pierwszej linii trolejbusowej.

28/05/2013

Genewa jak i cała Szwajcaria ma bardzo bogatą sieć transportu publicznego, nie tylko ze względu na gęstość linii, ale także na ich zróżnicowanie, dlatego też została wybrana jako gospodarz tegorocznego kongresu. Skupia się on w głównej mierze na strategii PTx2, której celem jest podwojenie udziału transportu publicznego na rynkach światowych do roku 2025.

SYSTRA jako główny działacz zrównoważonej i wspólnej mobilności ma możliwość zaprezentowania podejścia, które przedstawia sposób załagodzenia wpływu projektów linii tramwajowych na środowisko na Międzynarodowym Forum 28 maja 2013 podczas wystąpienia Hervé Mazzoni, Dyrektora Biura Integracji i Systemów Bezpieczeństwa pracującego w Dziale Technicznym w SYSTRA.

Więcej informacji o kongresie można znaleźć na stronie internetowej the Congress programme online.

Drukuj Wyślij link Do góry