Spotkajmy się na targach InnoTrans 2018 w Berlinie
13 września 2018

Spotkajmy się na targach InnoTrans 2018 w Berlinie

Na targach InnoTrans w Berlinie, które odbędą się od 18 do 21 września, SYSTRA zaprezentuje pełną gamę swoich rozwiązań dla transportu.

Grupa SYSTRA jest światowym liderem na rynku infrastruktury kolejowej i transportu publicznego. Nasi inżynierowie dostarczają szyte na miarę rozwiązania techniczne, które zapewniają sprawną i bezpieczną mobilność pasażerów i towarów. Specjalistyczna wiedza zdobywana przez dziesięciolecia doświadczeń w każdym rodzaju transportu pozwala pomóc naszym klientom przygotować się na przyszłość.

Zapraszamy na spotkanie z naszymi ekspertami, którzy między innymi zaprezentują swoją wizję zautomatyzowanego i autonomicznego transportu publicznego.

O InnoTrans

InnoTrans to międzynarodowe targi techniki transportowej, które odbywają się co dwa lata w Berlinie. InnoTrans, podzielone jest na pięć segmentów targowych: Technologia Transportu Kolejowego, Infrastruktura Kolejowa, Transport Publiczny, Wyposażenie oraz Budowa Tuneli.

InnoTrans jest organizowany przez firmę Messe Berlin. Dwunasta edycja InnoTrans odbędzie się w dniach 18-21 września 2018 r.

Więcej na temat InnoTrans: https://www.innotrans.de/en/

Początek strony
SYSTRA SA Oddział w Polsce • ul. Komandorska 12 50-022 Wroclaw • +48 71 73 36 470